Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Activiteiten kalender 2020

ACTIVITEITENKALENDER 2020

 

januari 2020                     LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Woensdag 2 20.00 –  22.30 Nieuwjaarsreceptie
Zaterdag 4 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 6 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Zaterdag 11 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Maandag 13 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Woensdag 15 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 25 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Maandag 27 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Dinsdag 28 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 29 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag

 

********************************************************************************************

februari 2020                   LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Zaterdag 1 Gastheer NPC Gemshoorn
Maandag 3 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Zaterdag 8 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Maandag 10 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Woensdag 12 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 15 Gastheer NPC Hakhorst
Zaterdag 22 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Maandag 24 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Dinsdag 25 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 26 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 29 13.30 – 18.00 Stampotten toernooi  introducees toegestaan

 

********************************************************************************************

maart     2020                   LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Maandag 2 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Zaterdag 7 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 9 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Woensdag 11 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 14 Gastheer NPC Boulamis
Zaterdag 21 13.00 – 18.00 Voorjaars promotie toernooi
Maandag 23 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Dinsdag 24 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 25 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 28 Gastheer NPC Barneveld

 

*************************************************************************************************

april        2020                       LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Zaterdag 4 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 6 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Woensdag 8 13.00– 16.00 Woensdag Eurodag
Maandag 13 13.30 – 17.30 2e Paasdag toernooi  introducees toegestaan
Woensdag 15 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 18 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Woensdag 22 19.00 – 22.30 Woensdag Eurodag
Woensdag 22 20.00 Algemene Leden Vergadering
Laatste afstemming ALV
Zaterdag 27 13.30 – 18.00 Koningsdag toernooi  introducees toegestaan
Dinsdag 28 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 29 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi

 

*************************************************************************************************

mei         2020                       LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Zaterdag 2 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 4 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Woensdag 6 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 9 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Woensdag 13 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Donderdag 21 13.30 – 18.00 Hemelvaartsdag toernooi  introducees toegestaan
Dinsdag 26 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 27 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi

 

*************************************************************************************************

juni        2020                       LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Maandag 1 13.30 – 18.00 2e Pinksterdag toernooi  introducees toegestaan
Zaterdag 6 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Woensdag 10 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 13 10.00 – 18.00 Aaltjesdag toernooi
Woensdag 17 13.00 – 18.00 VanBuurenschilders Midweektoernooi
Dinsdag 23 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 24 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 27 13.00 – 18.00 HKB’84-Tête à Tête toernooi

 

*************************************************************************************************

juli         2020                       LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Woensdag 1 13.00 – 18.00 VanBuurenschilders Midweektoernooi
Zaterdag 4 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 6 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Woensdag 8 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 11 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Woensdag 15 13.00 – 18.00 VanBuurenschilders Midweektoernooi
Maandag 20 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 25 13.00 – 18.00 HKB’84-Doublette toernooi
Dinsdag 28 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 29 13.00 – 18.00 VanBuurenschilders Midweektoernooi

 

*************************************************************************************************

augustus   2020                  LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Zaterdag 1 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 3 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Zaterdag 8 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Maandag 10 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Woensdag 12 13.00 – 18.00 VanBuurenschilders Midweektoernooi
Zaterdag 22 11.00 – 18.00 Bostoernooi  introducees toegestaan
Maandag 24 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Dinsdag 25 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 26 13.00 – 18.00 VanBuurenschilders Midweektoernooi

 

*************************************************************************************************

september   2020               LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Zaterdag 5 13.00 – 18.00 BBQ toernooi  introducees toegestaan
Maandag 7 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Zaterdag 12 13.00 – 18.00 Najaar Promotie toernooi
Maandag 14 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 19 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Dinsdag 22 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 23 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 28 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi

 

*************************************************************************************************

oktober   2020                    LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Zaterdag 3 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Maandag 5 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Woensdag 7 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 10 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Maandag 12 19.00 – 22.30 Maandag Avond Ranglijst toernooi
Woensdag 21 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 24 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Dinsdag 27 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 28 19.00 – 22.30 Avond Ranglijst toernooi

 

*************************************************************************************************

november   2020                LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Maandag 2 13.00 – 16.00 Willem ter Meer toernooi
Woensdag 4 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 7 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Woensdag 11 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst  toernooi
Woensdag 18 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 21 13.00 – 18.00 Zaterdag Overdag Ranglijst toernooi
Dinsdag 24 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 25 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi

 

*************************************************************************************************

december   2020                LET OP de aanvangstijden !! en KOM OP TIJD !!

Woensdag 2 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Zaterdag 5 13.00 – 18.00 1e zaterdag van de maand
Woensdag 9 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 12 13.00 – 18.00 Sinterklaas toernooi introducees toegestaan  
Woensdag 16 13.00 – 16.00 Woensdag Eurodag
Dinsdag 22 19.30 – 22.30 Bestuursvergadering
Woensdag 23 19.00 – 22.30 Woensdag Avond Ranglijst toernooi
Zaterdag 26 13.30 – 18.00 2e Kerstdag toernooi  introducees toegestaan
Woensdag 30 13.30 – 18.00 Oliebollen toernooi  introducees toegestaan