Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Loting WC Afd04 2014-2015

1e klasse Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5
1.01 t Zwijntje 01 Cor Los – Jan Nikerk 2 3 4 5 6 8 7 9 10 11 12 13 14 15 16
1.02 t Zwijntje 02 Ge Hoekman – Dick de Deugd 1 4 5 6 7 3 8 10 11 12 13 14 15 16 9
1.03 t Zwijntje 03 Jan Goldebeld – Ben vd Eschert 5 1 6 7 8 2 4 11 12 13 14 15 16 9 10
1.04 t Zwijntje 04 Anneke Biesheuvel – Gerrit Wesselink 7 2 1 8 5 6 3 12 13 14 15 16 9 10 11
1.05 t Zwijntje 05 Corrie vd Brink – Annet vd Schief 3 8 2 1 4 7 6 13 14 15 16 9 10 11 12
1.06 HKB 01 Jans Philippo – Ferrie Rudolfs 8 7 3 2 1 4 5 14 15 16 9 10 11 12 13
1.07 HKB 02 Jan Jansen – Raymond Hauwert 4 6 8 3 2 5 1 15 16 9 10 11 12 13 14
1.08 HKB 03 Piet Hutten – Wim Philippo 6 5 7 4 3 1 2 16 9 10 11 12 13 14 15
1.09 t Harde 01 Henk Stoel – Ton Holslag 10 11 12 13 14 16 15 1 8 7 6 5 4 3 2
1.10 t Harde 02 Aad v ’t Hoof – Serge v Hamond 9 12 13 14 15 11 16 2 1 8 7 6 5 4 3
1.11 HP 01 Coby Zijlstra – Paul de Bruin 13 9 14 15 16 10 12 3 2 1 8 7 6 5 4
1.12 Avalon 01 Andre vd Steeg – Andries Hoogheim 15 10 9 16 13 14 11 4 3 2 1 8 7 6 5
1.13 HP 02 Ben Kort – Herman v Dijk 11 16 10 9 12 15 14 5 4 3 2 1 8 7 6
1.14 Boul’Animo 01 Peter Hietbrink – Patrick vd Schief 16 15 11 10 9 12 13 6 5 4 3 2 1 8 7
1.15 HP 03 Dini Boomstra – Mario Lobosco 12 14 16 11 10 13 9 7 6 5 4 3 2 1 8
1.16 HP 04 Martin Willemsen / Pier Boomstra 14 13 15 12 11 9 10 8 7 6 5 4 3 2 1

1e klasse speelt 5 dagen en iedere dag 3 wedstrijden.
Per dag prijzen voor de 3 beste teams van die dag.

 

2e klasse A Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5
2a.01 Maboul 02 Eric v.d. Putte – Willem Hulsteijn 2 3 4 5 6 8 7 9 10 11 12 13 14 15 16
2a.02 Maboul 04 Coen Vleck – Jodi Hofstra 1 4 5 6 7 3 8 10 11 12 13 14 15 16 9
2a.03 Epe 1 Wilem Kloezeman – Elly Dijkhof 5 1 6 7 8 2 4 11 12 13 14 15 16 9 10
2a.04 Maboul 06 Bert Methorst – Imre Methorst 7 2 1 8 5 6 3 12 13 14 15 16 9 10 11
2a.05 Maboul 08 Lenie Hellemond – Gerdi Praamstra 3 8 2 1 4 7 6 13 14 15 16 9 10 11 12
2a.06 Avalon 02 Hans Kassenaar – Rob van den Eerden 8 7 3 2 1 4 5 14 15 16 9 10 11 12 13
2a.07 Avalon 04 Henk Heuting – Nick Hoefnagels 4 6 8 3 2 5 1 15 16 9 10 11 12 13 14
2a.08 Avalon 06 Sientje Hoefnagels – Dick Loman 6 5 7 4 3 1 2 16 9 10 11 12 13 14 15
2a.09 HP 05 Marijke Wijnen – Hans Böke 10 11 12 13 14 16 15 1 8 7 6 5 4 3 2
2a.10 HP 07 Jan Heideveld – Ton Visser 9 12 13 14 15 11 16 2 1 8 7 6 5 4 3
2a.11 t Harde 03 Nel v Hulsteijn – Tinus Otten 13 9 14 15 16 10 12 3 2 1 8 7 6 5 4
2a.12 HP 09 Maaike Septer – Mariska Landman 15 10 9 16 13 14 11 4 3 2 1 8 7 6 5
2a.13 t Harde 05 Gerrit Spaan – Janny Scholte 11 16 10 9 12 15 14 5 4 3 2 1 8 7 6
2a.14 HKB 04 Truus Berriotte – Peter Berriotte 16 15 11 10 9 12 13 6 5 4 3 2 1 8 7
2a.15 Lelystad 02 Rik v Stormbroek – Ton Engel 12 14 16 11 10 13 9 7 6 5 4 3 2 1 8
2a.16 t Zwijntje 06 Leidy v Beek – Dennis v Kooten 14 13 15 12 11 9 10 8 7 6 5 4 3 2 1

Standaard zijn er iedere keer 3 wedstrijden, maar bij de 2e klasse A op de 2e dag 4.
Op de 5e dag de laatste 2 speelronden en daarna nog een klasseringswedstrijd om een ranglijst te maken.
Van de 2e klasse promoveren de eerste 3 en degraderen de onderste 2.
Per dag prijzen voor de 3 beste teams van die dag.

 

2e klasse B Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5
2b.01 Maboul 01 Carla Vleck – Annie Buschman 2 3 4 5 6 8 7 9 10 11 12 13 14 15 16
2b.02 Maboul 03 Marion Methorst – Chantal Methorst 1 4 5 6 7 3 8 10 11 12 13 14 15 16 9
2b.03 Maboul 05 Ruud Weener – Hans Bette 5 1 6 7 8 2 4 11 12 13 14 15 16 9 10
2b.04 Maboul 07 Ina Tiernagan – Bianca Methorst 7 2 1 8 5 6 3 12 13 14 15 16 9 10 11
2b.05 Maboul 09 Addy Hulsteijn – Henny Boksman 3 8 2 1 4 7 6 13 14 15 16 9 10 11 12
2b.06 Avalon 03 Sharon Hoefnagels – Jaap Hoogheim 8 7 3 2 1 4 5 14 15 16 9 10 11 12 13
2b.07 Avalon 05 Martha Hoogheim – Michiel Uhlenbeck 4 6 8 3 2 5 1 15 16 9 10 11 12 13 14
2b.08 Avalon 07 Willem Kromhout – John Hoefnagels 6 5 7 4 3 1 2 16 9 10 11 12 13 14 15
2b.09 HP 06 DirkJan Septer – Albert Potkamp 10 11 12 13 14 16 15 1 8 7 6 5 4 3 2
2b.10 HP 08 Gerard v Schooten – Jeffrey Durberg 9 12 13 14 15 11 16 2 1 8 7 6 5 4 3
2b.11 t Zwijntje 07 Ruud v Dijk – Sonja v Dijk 13 9 14 15 16 10 12 3 2 1 8 7 6 5 4
2b.12 HKB 05 Gertie vdn Barg – Barend Pfrommer 15 10 9 16 13 14 11 4 3 2 1 8 7 6 5
2b.13 Lelystad 01 Hanneke Langebach – Hans v Wijk 11 16 10 9 12 15 14 5 4 3 2 1 8 7 6
2b.14 t Harde 04 Luc Timmers – Gerrit Kroon 16 15 11 10 9 12 13 6 5 4 3 2 1 8 7
2b.15 HKB 06 Joop Arends – Dick Brinkhuis 12 14 16 11 10 13 9 7 6 5 4 3 2 1 8
2b.16 t Harde 06 Els v ’t Hof – Nel Kreeftmeijer 14 13 15 12 11 9 10 8 7 6 5 4 3 2 1

Standaard zijn er iedere keer 3 wedstrijden, maar bij de 2e klasse B op de 3e dag 4.
Op de 5e dag de laatste 2 speelronden en daarna nog een klasseringswedstrijd om een ranglijst te maken.
Van de 2e klasse promoveren de eerste 3 en degraderen de onderste 2.
Per dag prijzen voor de 3 beste teams van die dag.

 

3e klasse Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5
3A.01 Epe 2 Bertus v Vemde – Femmy v Vemde 2 3 4 5 6 2 4 3 5 6 2 4 5 6 3
3A.02 Epe 3 B. Berghorst – B.H. Sleijster 1 6 3 4 5 1 3 6 4 5 1 3 4 5 6
3A.03 HKB 07 Ron Verhoek – Wilma Ham 5 1 2 6 4 5 2 1 6 4 5 2 6 4 1
3A.04 HP 10 Jan v Wageningen – Mildred v Wageningen 6 5 1 2 3 6 1 5 2 3 6 1 2 3 5
3A.05 HKB 08 Tjitte Unlandt – Wendelyn Unlandt 3 4 6 1 2 3 6 4 1 2 3 6 1 2 4
3A.06 HP 11 Gerrit v Schagen – Matthijs Santman 4 2 5 3 1 4 5 2 3 1 4 5 3 1 2

Er zijn slechts 6 teams in de derde klasse. Zij spelen 3x tegen alle tegenstanders.
Dat betekent alle dagen 3 wedstrijden.
Van de derde klasse promoveren er 4 naar de 2e klasse.
Per dag prijzen voor de 2 beste teams van die dag.