Harderwieker Bieleggers '84
Clubkas Campagne 2018
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Toernooi kalender district midden 2018

Datum Toernooi/Competitie Organisatie Plaats Formule
Zo 30-12 Oudejaarstoernooi PVN Nieuwegein Doublette
Za 6-1 Nieuwjaarstoernooi De Nijeboulers Nijkerk Doublette
Zo 7-1 Wintertoernooi Amicale de Pétanque Leusden Doublette
Zo 7-1 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Melée
Do 11-1 Winter Doublette Competitie (6e dag) District Midden Doublette
Za 13-1 Nationale Petanque Competitie (8e dag) NJBB Clubteam
Za 20-1 Boerenkooltoernooi Les Sabots Veenendaal Triplette
Zo 21-1 Retro Triplettecyclus (3e dag) De Gooiers Nieuw-Loosdrecht Triplette
Do 25-1 Winter Doublette Competitie (7e dag) District Midden Doublette
Za 27-1 Nationale Petanque Competitie (9e dag) NJBB Clubteam
Za 3-2 Wintertoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Zo 4-2 Highrollertoernooi Les Cailloux Zeist Doublette
Zo 4-2 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Melée
Wo 7-2 Snerttoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Do 8-2 Winter Doublette Competitie (8e dag) District Midden Doublette
Za 10-2 Hart van Nederland De Hakhorst Leusden Doublette
Za 17-2 Nationale Petanque Competitie (10e dag) NJBB Clubteam
Zo 18-2 Snerttoernooi JB Almere Almere Doublette
Wo 21-2 Krokustoernooi Mazijk de Pétanque Wijk bij Duurstede Doublette
Do 22-2 Winter Doublette Competitie (9e dag) District Midden Doublette
Za 24-2 Nationale Petanque Competitie (11e dag) NJBB Clubteam
Zo 25-2 Retro Triplettecyclus (4e dag) De Gooiers Nieuw-Loosdrecht Triplette
Za 3-3 Voorjaarstoernooi De Nijeboulers Nijkerk Doublette
Za 3-3 Snerttoernooi Les Taxateurs Culemborg Doublette
Zo 4-3 Zondagmiddaglunchtoernooi Les Cailloux Zeist Doublette
Zo 4-3 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Melée
Wo 7-3 J.A. ter Maten ATV-toernooi Boulamis Bunschoten Triplette
Za 10-3 Nationale Petanque Competitie (12e dag) NJBB Clubteam
Wo 14-3 Eembittertoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Do 15-3 Winter Doublette Competitie (10e dag) District Midden Doublette
Za 17-3 Hart van Nederland De Hakhorst Leusden Doublette
Za 17-3 Tulpentoernooi JB Almere Almere Doublette
Do 22-3 Lentetoernooi Les Sabots Veenendaal Doublette
Za 24-3 Nationale Petanque Competitie (13e dag) NJBB Clubteam
Zo 25-3 Voorjaarstoernooi Amicale de Pétanque Leusden Doublette
Za 31-3 Maartse Doubletten DOSC Den Dolder Doublette
Za 31-3 Lentetoernooi Maboul Ede Triplette
Ma 2-4 Paastoernooi Les Taxateurs Culemborg Doublette
Za 7-4 Nationale Petanque Competitie (14e dag) NJBB Clubteam
Zo 8-4 Open Husseltoernooi De Hakhorst Leusden Doublette
Do 12-4 Zomeravond Clubontmoeting (1e dag) District Midden/Randenbroek Amersfoort Triplette
Wo 18-4 ATV-toernooi Mazijk de Pétanque Wijk bij Duurstede Doublette
Do 19-4 Zomer Clubteam Competitie (1e dag) District Midden Clubteam
Za 21-4 Lentetoernooi De Nijeboulers Nijkerk Doublette
Za 21-4 NK Tête-à-tête (1e dag) NJBB/De Bouledozers Hoogwoud Tête-à-tête
Zo 22-4 Oranjetoernooi Almere Almere Doublette
Zo 22-4 Open Husseltoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Zo 22-4 NK Tête-à-tête (2e dag) NJBB/De Bouledozers Hoogwoud Tête-à-tête
Wo 25-4 Voorjaarstoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Do 26-4 Zomeravond Clubontmoeting (2e dag) District Midden/Les Sabots Veenendaal Triplette
Za 28-4 Witte Wieventoernooi Maboul Ede Doublette
Zo 29-4 Zomer Triplette Competitie (1e dag) District Midden/JdB Almere Almere Triplette
Do 3-5 Zomer Clubteam Competitie (2e dag) District Midden Clubteam
Za 5-5 Voorjaarstoernooi (teamrankingtoernooi) PVN Nieuwegein Triplette
Zo 6-5 Zomer Triplette Competitie (2e dag) District Midden/Les Cailloux Zeist Triplette
Zo 6-5 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Wo 9-5 Gooische Vrouwentoernooi De Gooiers Nieuw-Loosdrecht Doublette
Do 10-5 Man/Vrouwtoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Do 10-5 Hemelvaartstoernooi Les Taxateurs Culemborg Doublette
Za 12-5 NK Doublette (1e dag) NJBB/PVN Nieuwegein Doublette
Zo 13-5 NK Doublette (2e dag) NJBB/PVN Nieuwegein Doublette
Wo 16-5 Davo Vijftigplustoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Do 17-5 Zomer Clubteam Competitie (3e dag) District Midden Clubteam
Do 24-5 Zomeravond Clubontmoeting (3e dag) District Midden/De Gooiers Nieuw-Loosdrecht Triplette
Za 26-5 Kanonnentoernooi Maboul Ede Doublette
Za 26-5 Kwintettentoernooi DOSC Den Dolder Vijftallen
Zo 27-5 Zomer Triplette Competitie (3e dag) District Midden/Les Sabots Veenendaal Triplette
Zo 27-5 Open Husseltoernooi De Hakhorst Leusden Doublette
Do 31-5 Zomer Clubteam Competitie (4e dag) District Midden/Les Cailloux Zeist Clubteam
Za 2-6 Apeluiderstoernooi Cercle de Pétanque IJsselstein Doublette
Za 2-6 Valleitoernooi Les Sabots Veenendaal Doublette
Zo 3-6 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Do 7-6 Zomeravond Clubontmoeting (4e dag) District Midden/Les Cailloux Zeist Triplette
Za 9-6 Aaltjesdagtoernooi HKB᾽84 Harderwijk Triplette
Za 9-6 Haringinleggerijtoernooi Boulamis Bunschoten Doublette
Za 9-6 Gooische Sextettentoernooi De Gooiers Nieuw-Loosdrecht Zestallen
Zo 10-6 Zomer Triplette Competitie (4e dag) District Midden/Pet. Barneveld Barneveld Triplette
Wo 13-6 Vijftigplustoernooi Les Taxateurs Culemborg Doublette
Wo 13-6 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Do 14-6 Zomer Clubteam Competitie (5e dag) District Midden Clubteam
Za 16-6 NK Triplette (1e dag) NJBB/Va Tout Breda Triplette
Zo 17-6 Zomertoernooi Almere Almere Doublette
Zo 17-6 NK Triplette (2e dag) NJBB/Va Tout Breda Triplette
Do 21-6 Zomeravond Clubontmoeting (5e dag) District Midden/Boulamis Bunschoten Triplette
Vr 22-6 Suydersee Beach Petanque (promotietrn.) Lelystad Dronten Doublette
Za 23-6 Henk Hendriksentoernooi Petanque Barneveld Barneveld Doublette
Za 23-6 Suydersee Beach Petanque Lelystad Dronten Triplette
Zo 24-6 Suydersee Beach Petanque Lelystad Dronten Doublette
Zo 24-6 Open Husseltoernooi De Hakhorst Leusden Doublette
Wo 27-6 Kersentoernooi Mazijk de Pétanque Wijk bij Duurstede Doublette
Wo 27-6 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Do 28-6 Zomer Clubteam Competitie (6e dag) District Midden Clubteam
Za 30-6 Zeist Open Weekend (teamrankingtoernooi) Les Cailloux Zeist Triplette
Za 30-6 Zeist Open Weekend (promotietoernooi) Les Cailloux Zeist Doublette
Zo 1-7 Zeist Open Weekend Les Cailloux Zeist Doublette
Zo 1-7 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Do 5-7 Zomeravond Clubontmoeting (slotdag) District Midden/Maz. de Pétanque Wijk bij Duurstede Triplette
Wo 11-7 Kwintettentoernooi De Gemshoorn Soest Vijftallen
Wo 11-7 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Za 14-7 NK Mix (1e dag) NJBB/MIDI Delft Doublette
Zo 15-7 Open Husseltoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Zo 15-7 NK Mix (2e dag) NJBB/MIDI Delft Doublette
Wo 18-7 Midzomertoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Za 21-7 Midzomertoernooi De Nijeboulers Nijkerk Doublette
Wo 25-7 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Za 28-7 Kwintettentoernooi De Hakhorst Leusden Vijftallen
Za 4-8 Buiten Goedtoernooi Petanque Barneveld Barneveld Doublette
Zo 5-8 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Wo 8-8 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Za 11-8 Breeginktoernooi De Nijeboulers Nijkerk Doublette
Zo 12-8 Man/Vrouwtoernooi Les Cailloux Zeist Doublette
Wo 15-8 Soester Toernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Do 16-8 Zomer Clubteam Competitie (7e dag) District Midden Clubteam
Za 18-8 Heideweektoernooi Maboul Ede Doublette
Zo 19-8 Open Husseltoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Wo 22-8 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Za 25-8 Petanque Barneveldtoernooi Petanque Barneveld Barneveld Doublette
Zo 26-8 Oogsttoernooi Almere Almere Doublette
Zo 26-8 Open Husseltoernooi De Hakhorst Leusden Doublette
Wo 29-8 Midzomertoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Do 30-8 Zomer Clubteam Competitie (8e dag) District Midden Clubteam
Za 1-9 IJsseloevertoernooi Cercle de Pétanque IJsselstein Doublette
Zo 2-9 Open Husseltoernooi Randenbroek Amersfoort Doublette
Wo 5-9 Midweektoernooi HKB᾽84 Harderwijk Doublette
Za 8-9 Visbaktoernooi Boulamis Bunschoten Triplette
Za 8-9 NK Beloften en Veteranen (1e dag) NJBB/Amicale de Pétanque Leusden Triplette
Zo 9-9 Open Husseltoernooi De Hakhorst Leusden Doublette
Zo 9-9 NK Beloften en Veteranen (2e dag) NJBB/Amicale de Pétanque Leusden Triplette
Do 13-9 Zomer Clubteam Competitie (9e dag) District Midden Clubteam
Zo 16-9 Open Husseltoernooi De Gemshoorn Soest Doublette
Za 22-9 Sextettentoernooi De Nijeboulers Nijkerk Zestallen
Za 22-9 Man/vrouwtoernooi (promotietoernooi) Cercle de Pétanque IJsselstein Doublette
Do 27-9 Zomer Clubteam Competitie (slotdag) District Midden Nijkerk/Nw-Loosdrecht Clubteam
Za 29-9 Nationale Petanque Competitie (1e dag) NJBB Clubteam