Komende Toernooien

Sponsors

Login

Leden

  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Toernooikalender 2017

november       december    
  dag uur toernooi srt   WL   dag uur toernooi srt WL
1 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-4 D M I FR   1 vr            
2 do               2 za 13.30 Sinterklaastoernooi D M I HL
3 vr               3 zo        
4 za 13.00 1e za vd maand D M I AN   4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I  
5 zo         5 di            
6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I     6 wo            
7 di               7 do            
8 wo               8 vr            
9 do               9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-5 D T I RV
10 vr               10 zo        
11 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-3 D T I RV   11 ma            
12 zo         12 di            
13 ma               13 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-7 D M I FR
14 di               14 do            
15 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-5 D M I FR   15 vr            
16 do               16 za            
17 vr               17 zo        
18 za               18 ma            
19 zo         19 di            
20 ma               20 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
21 di               21 do            
22 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV   22 vr            
23 do               23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-6 D T I RV
24 vr               24 zo        
25 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-4 D T I RV   25 ma        
26 zo         26 di 13.30 2e Kerstdagtoernooi D M V  
27 ma               27 wo            
28 di               28 do 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-8 D M I FR
29 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-6 D M I FR   29 vr            
30 do               30   13.30 Oliebollentoernooi D M V FR
                  31              
  clubkampioenschappen     Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
  toerrnooien met/zonder introducees     Ranglijst toernooien  Avond HL  Herman Lancée
  clubontmoetingen     Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
  Willem ter Meer Toernooi     Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
  1e Zaterdag vd maand toernooien          
TaT Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

september       oktober    
  dag uur toernooi srt   WL     dag uur toernooi srt   WL
1 vr               1 zo      
2 za 13.30 BBQ toernooi D M V HL   2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I  
3 zo           3 di            
4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I     4 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-2 D M I FR
5 di               5 do            
6 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR   6 vr            
7 do               7 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
8 vr               8 zo      
9 za               9 ma            
10 zo           10 di            
11 ma               11 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
12 di               12 do            
13 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV   13 vr            
14 do               14 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-1 D T I RV
15 vr               15 zo      
16 za 11.00 Adam en Eva Toernooi D T I AN   16 ma            
17 zo           17 di            
18 ma               18 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-3 D M I FR
19 di               19 do            
20 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-1 D M I FR   20 vr            
21 do               21 za            
22 vr               22 zo      
23 za 10.00 Herfst Toernooi D T E HL   23 ma            
24 zo           24 di            
25 ma               25 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M   RV
26 di               26 do            
27 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV   27 vr            
28 do               28 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-2 D T I RV
29 vr               29 zo      
30 za               30 ma            
31 zo               31 di            
                                 
  clubkampioenschappen     Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
  toerrnooien met/zonder introducees     Ranglijst toernooien  Avond HL  Herman Lancée
  clubontmoetingen     Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
  Willem ter Meer Toernooi     Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
  1e Zaterdag vd maand toernooien          
TaT Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan