Komende Toernooien

Sponsors

Login

Leden

  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Toernooikalender 2018

mei juni
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 di 1 vr
2 wo 2 za 13.00 1e za vd maand D M AN
3 do 3 zo
4 vr 4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I
5 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 5 di
6 zo 6 wo
7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I 7 do
8 di 8 vr
9 wo 9 za 10.00 Aaltjesdag toernooi TR T E FR HL
10 do 13.30 Hemelvaartsdag toernooi D M V 10 zo
11 vr 11 ma
12 za 13.00 Za Ranglijst 1-2 D T I  FR 12 di
13 zo 13 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E RV
14 ma 14 do
15 di 15 vr
16 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 16 za
17 do 17 zo
18 vr 18 ma
19 za 19 di
20 zo 20 wo
21 ma 13.30 2e pinksterdagtoernooi D M V 21 do
22 di 22 vr
23 wo 23 za 13.00 Intern Tete a Tete Toernooi TaT T I RV
24 do 24 zo
25 vr 25 ma
26 za 13.00 Za Ranglijst 1-3 D T I FR 26 di
27 zo 27 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR
28 ma 28 do
29 di 29 vr
30 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 30 za
31 do
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
toerrnooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr Triplette V Introducees toegestaan
juli augustus
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 zo 1 wo
2 ma 2 do
3 di 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I 3 vr
4 wo 4 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
5 do 5 zo
6 vr 6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I
7 za 13.00 Za Ranglijst 1-3 D T I FR 7 di
8 zo 8 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E RV
9 ma 9 do
10 di 10 vr
11 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E RV 11 za 13.00 Za Ranglijst 1 -5 D T I RV
12 do 12 zo
13 vr 13 ma
14 za 11.00 Intern Doublette Toernooi D T I HL 14 di
15 zo 15 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-1 D M I FR
16 ma 16 do
17 di 17 vr
18 wo 18 za 10.00 Bostoernooi D T I HL
19 do 19 zo
20 vr 20 ma
21 za 13.00 Za Ranglijst 1-4 D T I FR 21 di
22 zo 22 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR
23 ma 23 do
24 di 24 vr
25 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR 25 za 13.00 Za Ranglijst 1-6 D T I RV
26 do 26 zo
27 vr 27 ma
28 za 28 di
29 zo 29 wo
30 ma 30 do
31 di 31 vr
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
toerrnooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr Triplette V Introducees toegestaan
september oktober
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 za 13.00 BBQ toernooi D M I AN 1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I
2 zo 2 di
3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I 3 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-3 D M I FR
4 di 4 do
5 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E RV 5 vr
6 do 6 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
7 vr 7 zo
8 za 13.00 Za Ranglijst 1-7 D T I RV 8 ma
9 zo 9 di
10 ma 10 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
11 di 11 do
12 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 12 vr
13 do 13 za 13.00 Za Ranglijst 2-2 D T I RV
14 vr 14 zo
15 za 13.00 Adam en Eva Toernooi D T I HL 15 ma
16 zo 16 di
17 ma 17 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-4 D M I FR
18 di 18 do
19 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-2 D M I FR 19 vr
20 do 20 za
21 vr 21 zo
22 za 13.00 22 ma
23 zo 23 di
24 ma 24 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M RV
25 di 25 do
26 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M RV 26 vr
27 do 27 za 13.00 Za Ranglijst 2-3 D T I RV
28 vr 28 zo
29 za 13.00 Za Ranglijst 2-1 D T I RV 29 ma
30 zo 30 di
31 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-5 D M I FR
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
toerrnooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr Triplette V Introducees toegestaan
november december
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 do 1 za 13.00 Sinterklaastoernooi D M I HL
2 vr 2 zo
3 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I
4 zo 4 di
5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I 5 wo
6 di 6 do
7 wo 7 vr
8 do 8 za 13.00 Za Ranglijst 2-5 D T I RV
9 vr 9 zo
10 za 13.00 Za Ranglijst 2-4 D T I RV 10 ma
11 zo 11 di
12 ma 12 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-8 D M I FR
13 di 13 do
14 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-6 D M I FR 14 vr
15 do 15 za
16 vr 16 zo
17 za 17 ma
18 zo 18 di
19 ma 19 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
20 di 20 do
21 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 21 vr
22 do 22 za
23 vr 23 zo
24 za 24 ma
25 zo 25 di
26 ma 26 wo 13.30 2e Kerstdagtoernooi D M I
27 di 27 do
28 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-7 D M I FR 28 vr
29 do 29 za 13.30 Oliebollentoernooi D M I FR
30 vr 30 zo
31 ma
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
toerrnooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr Triplette V Introducees toegestaan

 

 

januari februari
dag uur toernooi srt WL dag uur toernooi srt WL
1 ma D M I 1 do
2 di 2 vr
3 wo 3 za 13.00 Stampotten Toernooi D M I FR
4 do 4 zo
5 vr 5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I
6 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 6 di
7 zo 7 wo
8 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-1 D M I HL 8 do
9 di 9 vr
10 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 10 za
11 do 11 zo
12 vr 12 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-3 D M I HL
13 za 13 di
14 zo 14 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
15 ma 15 do
16 di 16 vr
17 wo 17 za 13.00 Za Ranglijst 2-7 D T I RV
18 do 18 zo
19 vr 19 ma
20 za 20 di
21 zo 21 wo
22 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-2 D M I HL 22 do
23 di 23 vr
24 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 24 za
25 do 25 zo
26 vr 26 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-4 D M I HL
27 za 13.00 Za Ranglijst 2-6 D T I RV 27 di
28 zo 28 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
29 ma
30 di
31 wo

 

clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
toerrnooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr Triplette V Introducees toegestaan
maart april
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 do 1 zo
2 vr 2 ma 13.30 2e paasdagtoernooi D M V
3 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 3 di
4 zo 4 wo
5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I 5 do
6 di 6 vr
7 wo 7 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
8 do 8 zo
9 vr 9 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-7 D M i HL
10 za 10 di
11 zo 11 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
12 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-5 D M I HL 12 do
13 di 13 vr
14 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 14 za 13.00 Za Ranglijst 1- 1 D T I FR
15 do 15 zo
16 vr 16 ma
17 za 13.00 Za Ranglijst 2-8 D T I RV 17 di
18 zo 18 wo D M I RV
19 ma 19 do
20 di 20 vr
21 wo D M I RV 21 za
22 do 22 zo
23 vr 23 ma
24 za 24 di
25 zo 25 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
26 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-6 D M I HL 26 do
27 di 27 vr 13.30 koningsdagtoernooi D M V GB
28 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 28 za
29 do 29 zo
30 vr 30 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-8 D M I HL
31 za
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
toerrnooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr Triplette V Introducees toegestaan