Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Toernooikalender 2019

januari februari
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 di 1 vr
2 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 2 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
3 do 3 zo
4 vr 4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
5 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 5 di
6 zo 6 wo
7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 7 do
8 di 8 vr
9 wo 9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-7 D T I RV
10 do 10 zo
11 vr 11 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-3 D M I HL
12 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-5 D T I RV 12 di
13 zo 13 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
14 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-1 D M I HL 14 do
15 di 15 vr
16 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 16 za
17 do 17 zo
18 vr 18 ma
19 za 19 di
20 zo 20 wo
21 ma 21 do
22 di 22 vr
23 wo 23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-8 D T I RV
24 do 24 zo
25 vr 25 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-4 D M I HL
26 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-6 D T I RV 26 di
27 zo 27 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
28 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-2 D M I HL 28 do
29 di
30 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
31 do
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
maart april
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 vr 1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
2 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 2 di
3 zo 3 wo
4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 4 do
5 di 5 vr
6 wo 6 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
7 do 7 zo
8 vr 8 ma
9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-1 D T I RV 9 di
10 zo 10 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
11 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-5 D M I HL 11 do
12 di 12 vr
13 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 13 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-3 D T I RV
14 do 14 zo
15 vr 15 ma
16 za 16 di
17 zo 17 wo
18 ma 18 do
19 di 19 vr
20 wo 20 za
21 do 21 zo
22 vr 22 ma 13.30 2e paasdagtoernooi D M V GB
23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-2 D T I RV 23 di
24 zo 24 wo
25 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-6 D M I HL 25 do
26 di 26 vr
27 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 27 za 13.30 koningsdagtoernooi D M V GB
28 do 28 zo
29 vr 29 ma
30 za 30 di
31 zo
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
mei juni
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 wo 1 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
2 do 2 zo
3 vr 3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
4 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 4 di
5 zo 5 wo
6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 6 do
7 di 7 vr
8 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 8 za 10.00 Aaltjesdag toernooi TR T E FR/HL
9 do 9 zo
10 vr 10 ma 13.30 2e pinksterdagtoernooi D M V GB
11 za 13.00 Voorjaars promotie toernooi D T E FR  11 di
12 zo 12 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E AN
13 ma 13 do
14 di 14 vr
15 wo 15 za
16 do 16 zo
17 vr 17 ma
18 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-4 D T I FR 18 di
19 zo 19 wo
20 ma 20 do
21 di 21 vr
22 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 22 za 13.00 Intern Tete a Tete Toernooi TaT T I HL
23 do 23 zo
24 vr 24 ma
25 za 25 di
26 zo 26 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR 
27 ma 27 do
28 di 28 vr
29 wo 29 za
30 do 13.30 Hemelvaartsdag toernooi D M V GB 30 zo
31 vr
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
juli augustus
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 1 do
2 di 2 vr
3 wo 3 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
4 do 4 zo
5 vr 5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
6 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 6 di
7 zo 7 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E RV
8 ma 8 do
9 di 9 vr
10 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR 10 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-6 D T I RV
11 do 11 zo
12 vr 12 ma
13 za 13.00 Intern Doublette Toernooi D T I HL 13 di
14 zo 14 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-1 D M I FR
15 ma 15 do
16 di 16 vr
17 wo 17 za 11.00 Bostoernooi D M V HL
18 do 18 zo
19 vr 19 ma
20 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-5 D T I RV 20 di
21 zo 21 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR
22 ma 22 do
23 di 23 vr
24 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E FR 24 za
25 do 25 zo
26 vr 26 ma
27 za 27 di
28 zo 28 wo
29 ma 29 do
30 di 30 vr
31 wo 31 za 13.00 Najaars promotie toernooi D T E FR 
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
september oktober
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 zo 1 di
2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 2 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-3 D M I FR
3 di 3 do
4 wo 13.00 Van Buuren Toernooi D T E HJ 4 vr
5 do 5 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
6 vr 6 zo
7 za 13.00 BBQ toernooi D M V  AN 7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
8 zo 8 di
9 ma 9 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
10 di 10 do
11 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 11 vr
12 do 12 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-2 D T I RV
13 vr 13 zo
14 za 13.00 VARIATIES TEAMS D T I RV  14 ma
15 zo 15 di
16 ma 16 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-4 D M I FR
17 di 17 do
18 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-2 D M I FR 18 vr
19 do 19 za
20 vr 20 zo
21 za 13.00 Adam en Eva Toernooi D T I HL 21 ma
22 zo 22 di
23 ma 23 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
24 di 24 do
25 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 25 vr
26 do 26 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-3 D T I RV
27 vr 27 zo
28 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-1 D T I RV 28 ma
29 zo 29 di
30 ma 30 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-5 D M I FR
31 do
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
november december
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 vr 1 zo
2 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
3 zo 3 di
4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 4 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
5 di 5 do
6 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 6 vr
7 do 7 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
8 vr 8 zo
9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-4 D T I RV 9 ma
10 zo 10 di
11 ma 11 wo
12 di 12 do
13 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-6 D M I FR 13 vr
14 do 14 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-6 D T I RV
15 vr 15 zo
16 za 16 ma
17 zo 17 di
18 ma 18 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
19 di 19 do
20 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 20 vr
21 do 21 za
22 vr 22 zo
23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-5 D T I RV 23 ma
24 zo 24 di
25 ma 25 wo
26 di 26 do 13.30 2e Kerstdagtoernooi D M V HJ
27 wo 27 vr
28 do 28 za 13.30 Oliebollentoernooi D M V RV
29 vr 29 zo
30 za 13.00 Sinterklaastoernooi D M V HL 30 ma
31 di
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan