Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Toernooikalender 2020

Toernooikalender 2020

januari februari
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 wo 1 za Gastheer NPC.  Gemshoorn
2 do 2 zo
3 vr 3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I AN
4 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 4 di
5 zo 5 wo
6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I AN 6 do
7 di 7 vr
8 wo 8 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-3 D T I RV
9 do 9 zo
10 vr 10 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-3 D M I HL
11 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-1 D T I RV 11 di
12 zo 12 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
13 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-1 D M I HL 13 do
14 di 14 vr
15 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 15 za Gastheer NPC.  Hakhorst
16 do 16 zo
17 vr 17 ma
18 za 18 di
19 zo 19 wo
20 ma 20 do
21 di 21 vr
22 wo 22 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-4 D T I RV
23 do 23 zo
24 vr 24 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-4 D M I HL
25 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-2 D T I RV 25 di
26 zo 26 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
27 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-2 D M I HL 27 do
28 di 28 Vr
29 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 29 Za 13.30 Stampottentoernooi D M V GB
30 do
31 Vr
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
maart april
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 zo 1 wo
2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I AN 2 do
3 di 3 vr
4 wo 4 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
5 do 5 zo
6 vr 6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
7 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 7 di
8 zo 8 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
9 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-5 D M I HL 9 do
10 di 10 vr
11 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 11 za
12 do 12 zo
13 vr 13 ma 13.30 2e paasdagtoernooi D M V GB
14 za Gastheer NPC.  Boulamis 14 di
15 zo 15 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-1 D M I FR
16 ma 16 do
17 di 17 vr
18 wo 18 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-5 D T I RV
19 do 19 zo
20 vr 20 ma
21 za 13.00 Voorjaars promotie toernooi D T E FR 21 di
22 zo 22 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
23 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-6 D M I HL 23 do
24 di 24 vr
25 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 25 za
26 do 26 zo Gastheer 1e dag NPC triplette competitie
27 vr 27 ma 13.30 koningsdagtoernooi D M V GB
28 za Gastheer NPC.  Barneveld 28 di
29 zo 29 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-2 D M I FR
30 Ma 30 do
31 Di
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
mei juni
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 vr 1 ma 13.30 2e pinksterdagtoernooi D M V GB
2 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 2 di
3 zo 3 wo
4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 4 do
5 di 5 vr
6 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 6 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
7 do 7 zo
8 vr 8 ma
9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-6 D T I RV 9 di
10 zo 10 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-5 D M I FR
11 ma 11 do
12 di 12 vr
13 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-3 D M I FR 13 za 10.00 Aaltjesdag toernooi TR T E FR/HL
14 do 14 zo
15 vr 15 ma
16 za 16 di
17 zo 17 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 1 D T E FR
18 ma 18 do
19 di 19 vr
20 wo 20 za
21 do 13.30 Hemelvaartsdag toernooi D M V GB 21 zo
22 vr 22 ma
23 za 23 di
24 zo 24 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-6 D M I FR
25 ma 25 do
26 di 26 vr
27 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-4 D M I FR 27 za 13.00 Intern Tete a Tete Toernooi TaT T I HL
28 do 28 zo
29 vr 29 ma
30 za 30 di
31 zo
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
juli augustus
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 2 D T E RV 1 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
2 do 2 zo
3 vr 3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
4 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 4 di
5 zo 5 wo
6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 6 do
7 di 7 vr
8 wo 8 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-2 D T I RV
9 do 9 zo
10 vr 10 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-2 D M I HL
11 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-1 D T I RV 11 di
12 zo 12 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 5 D T E RV
13 ma 13 do
14 di 14 vr
15 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 3 D T E FR 15 za
16 do 16 zo
17 vr 17 ma
18 za 18 di
19 zo 19 wo
20 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-1 D M I HL 20 do
21 di 21 vr
22 wo 22 za 11.00 Bostoernooi D M V HL
23 do 23 zo
24 vr 24 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-3 D M I HL
25 za 13.00 Intern Doublette Toernooi D T I HL 25 di
26 zo 26 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 6 D T E FR
27 ma 27 do
28 di 28 vr
29 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 4 D T E FR 29 za
30 do 30 zo
31 vr 31 ma
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
september oktober
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 di 1 do
2 wo 2 vr
3 do 3 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
4 vr 4 zo
5 za 13.00 BBQ toernooi D M V  AN 5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
6 zo 6 di
7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 7 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
8 di 8 do
9 wo 9 vr
10 do 10 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-4 D T I RV
11 vr 11 zo
12 za 13.00 Najaars promotie toernooi D T E FR 12 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-6 D M I HL
13 zo 13 di
14 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-4 D M I HL 14 wo
15 di 15 do
16 wo 16 vr
17 do 17 za
18 vr 18 zo
19 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-3 D T I RV 19 ma
20 zo 20 di
21 ma 21 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
22 di 22 do
23 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 23 vr
24 do 24 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-5 D T I RV
25 vr 25 zo
26 za 26 ma
27 zo 27 di
28 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-5 D M I HL 28 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-1 D M I FR
29 di 29 do
30 wo 30 vr
31 za
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
november december
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 zo 1 di
2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 2 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
3 di 3 do
4 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 4 vr
5 do 5 za 13.00 1e za vd maand D M I AN
6 vr 6 zo
7 za 13.00 1e za vd maand D M I AN 7 ma
8 zo 8 di
9 ma 9 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-4 D M I FR
10 di 10 do
11 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-2 D M I FR 11 vr
12 do 12 za 13.00 Sinterklaastoernooi D M V HL
13 vr 13 zo
14 za 14 ma
15 zo 15 di
16 ma 16 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
17 di 17 do
18 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 18 vr
19 do 19 za
20 vr 20 zo
21 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-6 D T I RV 21 ma
22 zo 22 di
23 ma 23 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-5 D M I FR
24 di 24 do
25 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-3 D M I FR 25 vr
26 do 26 za 13.30 2e Kerstdagtoernooi D M V HT
27 vr 27 zo
28 za 28 ma
29 zo 29 di
30 ma 30 wo 13.30 Oliebollentoernooi D M V RV
31 do
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan