Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender
  • Eerst inloggen !!!  

  • Daarna komt er rechtsboven
     een menu-item Leden

Toernooikalender 2021

Vanaf juni gaan we weer Club toernooien organiseren

Toernooikalender 2021

mei juni
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 za 13.00 1e za vd maand D M I 1 di
2 zo 2 wo
3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 3 do
4 di 4 vr
5 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 5 za 13.00 1e za vd maand D M I FR
6 do 6 zo
7 vr 7 ma
8 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-2 D T I RV 8 di
9 zo 9 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-1 D M I FR
10 ma 10 do
11 di 11 vr
12 wo 12 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-1 D T I RV
13 do 13.30 Hemelvaartsdag toernooi D M V 13 zo
14 vr 14 ma
15 za 15 di
16 zo 16 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
17 ma 17 do
18 di 18 vr
19 wo 19.00 D M I 19 za
20 do 20 zo
21 vr 21 ma
22 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-3 D T I RV 22 di
23 zo 23 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-2 D M I FR
24 ma 13.30 2e pinksterdagtoernooi D M V 24 do
25 di 25 vr
26 wo 19.00 D M I 26 za 13.00 Intern Tete a Tete Toernooi TaT T I
27 do 27 zo
28 vr 28 ma
29 za 29 di
30 zo 30 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 2 D T E
31 zo
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
juli augustus
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 do 1 zo
2 vr 2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
3 za 13.00 1e za vd maand D M I 3 di
4 zo 4 wo
5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 5 do
6 di 6 vr
7 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-3 D M I 7 za 13.00 1e za vd maand D M I
8 do 8 zo
9 vr 9 ma 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-5 D M I
10 za 10 di
11 zo 11 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 5 D T E
12 ma 12 do
13 di 13 vr
14 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 3 D T E 14 za
15 do 15 zo
16 vr 16 ma
17 za 17 di
18 zo 18 wo
19 ma 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-4 D M I 19 do
20 di 20 vr
21 wo 21 za 11.00 Bostoernooi D M V
22 do 22 zo
23 vr 23 ma 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-6 D M I
24 za 13.00 Intern Doublette Toernooi D T I 24 di
25 zo 25 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 6 D T E
26 ma 26 do
27 di 27 vr
28 wo 13.00 Van Buuren Toernooi 4 D T E 28 za
29 do 29 zo
30 vr 30 ma
31 Za 31 di
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
september oktober
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 wo 1 vr
2 do 2 za 13.00 1e za vd maand D M I
3 vr 3 zo
4 za 13.00 BBQ toernooi D M V 4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
5 zo 5 di
6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 6 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
7 di 7 do
8 wo 8 vr
9 do 9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-4 D T I RV
10 vr 10 zo
11 za 13.00 Najaars promotie toernooi D T E 11 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-6 D M I
12 zo 12 di
13 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-4 D M I 13 wo
14 di 14 do
15 wo 15 vr
16 do 16 za
17 vr 17 zo
18 za 18 ma
19 zo 19 di
20 ma 20 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
21 di 21 do
22 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 22 vr
23 do 23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-4 D T I RV
24 vr 24 zo
25 za 25 ma
26 zo 26 di
27 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 2-5 D M I 27 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-1 D M I
28 di 28 do
29 wo 29 vr
30 do 30 za
31 zo
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
november december
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 1 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
2 di 2 do
3 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 3 vr
4 do 4 za 13.00 Sinterklaastoernooi D M V
5 vr 5 zo
6 za 13.00 1e za vd maand D M I 6 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
7 zo 7 di
8 ma 8 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-4 D M I
9 di 9 do
10 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-2 D M I FR 10 vr
11 do 11 za
12 vr 12 zo
13 za 13 ma
14 zo 14 di
15 ma 15 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
16 di 16 do
17 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 17 vr
18 do 18 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-6 D T I RV
19 vr 19 zo
20 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-5 D T I RV 20 ma
21 zo 21 di
22 ma 22 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-5 D M I
23 di 23 do
24 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-3 D M I 24 vr
25 do 25 za 13.30 2e Kerstdagtoernooi D M V
26 vr 26 zo
27 za 27 ma
28 zo 28 di
29 ma 29 wo 13.30 Oliebollentoernooi D M V
30 di 30 do
31 vr
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
januari februari
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 vr 1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I JH
2 za 13.00 1e za vd maand D M I 2 di
3 zo 3 wo
4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I JH 4 do
5 di 5 vr
6 wo 6 za 13.00 1e za vd maand D M I
7 do 7 zo
8 vr 8 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-3 D M I
9 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-1 D T I RV 9 di
10 zo 10 wo 13.00 Woensdag Eurodag M I RV
11 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-1 D M I 11 do
12 di 12 vr
13 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 13 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-3 D T I RV
14 do 14 zo
15 vr 15 ma
16 za 16 di
17 zo 17 wo
18 ma 18 do
19 di 19 vr
20 wo 20 za
21 do 21 zo
22 vr 22 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-4 D M I
23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-2 D T I RV 23 di
24 zo 24 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
25 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-2 D M I 25 do
26 di 26 Vr
27 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 27 Za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-4 D T I RV
28 do 28 zo
29 Vr
30 Za
31 Zo
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
maart april
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I JH 1 do
2 di 2 vr
3 wo 3 za 13.00 1e za vd maand D M I
4 do 4 zo
5 vr 5 ma 13.30 2e paasdagtoernooi D M V
6 za 13.00 1e za vd maand D M I 6 di
7 zo 7 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
8 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-5 D M I 8 do
9 di 9 vr
10 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 10 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-6 D T I RV
11 do 11 zo
12 vr 12 ma
13 za 13.30 Stampottentoernooi D M V 13 di
14 zo 14 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-1 D M I
15 ma 15 do
16 di 16 vr
17 wo 17 za
18 do 18 zo
19 vr 19 ma
20 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-5 D T I RV 20 di
21 zo 21 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
22 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-6 D M I 22 do
23 di 23 vr
24 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 24 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-1 D T I RV
25 do 25 zo
26 vr 26 ma
27 za 13.00 Voorjaars promotie toernooi D T E 27 di 13.30 koningsdagtoernooi D M V
28 zo 28 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-2 D M I
29 ma 29 do
30 di 30
31 wo
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien AN Andre Nijkamp
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan