Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender
  • Eerst inloggen !!!  

  • Daarna komt er rechtsboven
     een menu-item Leden

Toernooikalender 2022

Toernooikalender 2022

januari februari
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F 1 di
2 zo 2 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-3 D M I HL
3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I JH 3 do
4 di 4 vr
5 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-1 D M I HL 5 za NPC uitwedstrijd naar  KAMPONG 2
6 do 6 zo
7 vr 7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I JH
8 za NPC thuiswedstrijd HKB vs ALMERE 2 8 di
9 zo 9 wo
10 ma 10 do
11 di 11 vr
12 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 12 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-3 D T I RV
13 do 13 zo
14 vr 14 ma
15 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-1 D T I RV 15 di
16 zo 16 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-4 D M I HL
17 ma 17 do
18 di 18 vr
19 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-2 D M I HL 19 za NPC thuiswedstrijd HKB vs DE GOOIERS 6
20 do 20 zo
21 vr 21 ma
22 za NPC uitwedstrijd naar  PVN 4 22 di
23 zo 23 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
24 ma 24 do
25 di 25 Vr
26 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 26 Za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-4 D T I RV
27 do 27 zo
28 Vr 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-2 D T I RV 28 ma
29 Za
30 Zo
31 Ma
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien HJ Henk & Janni
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
maart april
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 di 1 vr
2 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-5 D M I HL 2 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F
3 do 3 zo
4 vr 4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
5 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F 5 di
6 zo 6 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I JH 7 do
8 di 8 vr
9 wo 9 za NPC uitwedstrijd naar  DE HAKHORST  5
10 do 10 zo
11 vr 11 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-1 D M I FR
12 za 12 di
13 zo 13 wo
14 ma 14 do
15 di 15 vr Goede Vrijdag
16 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 1-6 D M I HL 16 za
17 do 17 zo
18 vr 18 ma 13.30 2e paasdagtoernooi D M V GB
19 za NPC thuiswedstrijd HKB vs Boulamis  4 19 di
20 zo 20 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
21 ma 21 do
22 di 22 vr
23 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 23 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-5 D T I RV
24 do 24 zo
25 vr 25 ma
26 za 13.00 Voorjaars  toernooi D T E 26 di
27 zo 27 wo 13.30 koningsdagtoernooi D M V GB
28 ma 28 do
29 di 29 vr
30 wo 30 za
31 do
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien HJ Henk & Janni
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
mei juni
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 zo 1 wo
2 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 2 do
3 di 3 vr
4 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 4 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F
5 do 5 zo
6 vr 6 ma 13.30 2e pinksterdagtoernooi D M V GB
7 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F 7 di
8 zo 8 wo
9 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-2 D M I FR 9 do
10 di 10 vr
11 wo 11 za 10.00 Aaltjesdag toernooi TR T E
12 do 12 zo
13 vr 13 ma
14 za 14 di
15 zo 15 wo 11.00 Harderwieker Midweek 1 D T E
16 ma 16 do
17 di 17 vr
18 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 18 za GERERERVEERD VOOR JUBILEUMTOERNOOI NJBB
19 do 19 zo
20 vr 20 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-4 D M I FR
21 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 1-6 D T I RV 21 di
22 zo 22 wo
23 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-3 D M I FR 23 do
24 di 24 vr
25 wo 25 za 13.00 Dames/Heren Tete a Tete TaT T I
26 do 13.30 Hemelvaartsdag toernooi D M V GB 26 zo
27 vr 27 ma
28 za 28 di
29 zo 29 wo 11.00 Harderwieker Midweek 2 D T E
30 ma 30 do
31 di
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien HJ Henk & Janni
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
juli augustus
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 vr 1 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
2 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F 2 di
3 zo 3 wo
4 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 4 do
5 di 5 vr
6 wo 6 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F
7 do 7 zo
8 vr 8 ma
9 za 9 di
10 zo 10 wo 11.00 Harderwieker Midweek 5 D T E
11 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-5 D M I FR 11 do
12 di 12 vr
13 wo 11.00 Harderwieker Midweek 3 D T E 13 za
14 do 14 zo
15 vr 15 ma 19.00 Ma-Avond Ranglijst 1-6 D M I FR
16 za 16 di
17 zo 17 wo
18 ma 18 do
19 di 19 vr
20 wo 20 za 11.00 Bostoernooi D M V
21 do 21 zo
22 vr 22 ma
23 za 13.00 Intern Doublette Toernooi D T I 23 di
24 zo 24 wo 11.00 Harderwieker Midweek 6 D T E
25 ma 25 do
26 di 26 vr
27 wo 11.00 Harderwieker Midweek 4 D T E 27 za
28 do 28 zo
29 vr 29 ma
30 Za 30 di
31 zo 31 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-1 D M I HL
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien HJ Henk & Janni
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
september oktober
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 do 1 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F
2 vr 2 zo
3 za 13.00 BBQ toernooi D M V GB 3 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
4 zo 4 di
5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 5 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
6 di 6 do
7 wo 7 vr
8 do 8 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-1 D T I RV
9 vr 9 zo
10 za 13.00 Najaars  toernooi D T E 10 ma
11 zo 11 di
12 ma 12 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-4 D M I HL
13 di 13 do
14 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-2 D M I HL 14 vr
15 do 15 za
16 vr 16 zo
17 za 17 ma
18 zo 18 di
19 ma 19 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
20 di 20 do
21 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 21 vr
22 do 22 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-2 D T I RV
23 vr 23 zo
24 za 24 ma
25 zo 25 di
26 ma 26 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-5 D M I HL
27 di 27 do
28 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-3 D M I HL 28 vr
29 do 29 za
30 vr 30 zo
31 ma
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien HJ Henk & Janni
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan
november december
dag uur toernooi srt dag uur toernooi srt
1 di 1 do
2 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 2 vr
3 do 3 za 13.00 Sinterklaastoernooi D M V GB
4 vr 4 zo
5 za 13.00 1e za vd maand D M I R/F 5 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ
6 zo 6 di
7 ma 13.00 Willem ter Meer Toernooi D M I HJ 7 wo
8 di 8 do
9 wo 19.00 Wo-Avond Ranglijst 2-6 D M I HL 9 vr
10 do 10 za
11 vr 11 zo
12 za 12 ma
13 zo 13 di
14 ma 14 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV
15 di 15 do
16 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 16 vr
17 do 17 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-4 D T I RV
18 vr 18 zo
19 za 13.00 Zat Overdag Ranglijst 2-3 D T I RV 19 ma
20 zo 20 di
21 ma 21 wo
22 di 22 do
23 wo 23 vr
24 do 24 za
25 vr 25 zo
26 za 26 ma 13.30 2e Kerstdagtoernooi D M V
27 zo 27 di
28 ma 28 wo
29 di 29 do
30 wo 13.00 Woensdag Eurodag D M I RV 30 vr 13.30 Oliebollentoernooi D M V
31 za
clubkampioenschappen Bij NJBB aangemelde toernooien HJ Henk & Janni
Toernooien met/zonder introducees Ranglijst toernooien  Avond HL Herman Lancée
clubontmoetingen Ranglijst toernooien  Overdag RV Ron Verhoek
Willem ter Meer Toernooi Euro toernooien   Woensdagmiddag FR Ferrie Rudolfs
1e Zaterdag vd maand toernooien GB Gertie vd Barg
T Tete a Tete M Melee I Intern
D Doublette T Team E W licentie
Tr  Triplette V Introducees toegestaan