Komende Toernooien

Sponsors

Login

Leden

  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Eindstand WDC Afd04

               Eindstand Winter Doublette Competitie AFD 04

 

1e Klasse  
plek Team   W S  
1 Boul'Animo 01 Peter Hietbrink – Patrick vd Schief 13 102 Kampioen
2 HP 02 Ben Kort – Herman v Dijk 12 42  
3 HKB 03 Piet Hutten – Wim Philippo 10 36  
4 t Zwijntje 03 Jan Goldebeld – Ben vd Eschert 10 35  
5 t Zwijntje 01 Cor Los – Jan Nikerk 10 42  
6 HKB 01 Jans Philippo – Ferrie Rudolfs 9 6  
7 HP 01 Coby Zijlstra – Paul de Bruin 9 49  
8 t Harde 01 Henk Stoel – Ton Holslag 8 1  
9 HKB 02 Jan Jansen – Raymond Hauwert 8 33  
10 HP 04 Martin Willemsen / Pier Boomstra 7 -30  
11 HP 03 Dini Boomstra – Mario Lobosco 6 -6 Degradatie
12 t Zwijntje 05 Corrie vd Brink – Annet vd Schief 5 -52 Degradatie
13 t Harde 02 Aad v 't Hoof – Serge v Hamond 5 -38 Degradatie
14 t Zwijntje 04 Anneke Biesheuvel – Gerrit Wesselink 4 -81 Degradatie
15 Avalon 01 Andre vd Steeg – Andries Hoogheim 3 -72 Degradatie
16 t Zwijntje 02 Ge Hoekman – Dick de Deugd 1 -67 Degradatie

 

2e Klasse A  
plek     W S  
1 HP 07 Jan Heideveld – Ton Visser 11 62 Promotie
2 t Zwijntje 06 Leidy v Beek – Dennis v Kooten 11 69 Promotie
3 Avalon 02 Hans Kassenaar – Rob van den Eerden 10 35 Promotie
4 Maboul 02 Eric v.d. Putte – Willem Hulsteijn 10 46  
5 Maboul 06 Bert Methorst – Imre Methorst 10 23  
6 HKB 04 Truus Berriotte – Peter Berriotte 10 42  
7 Maboul 04 Coen Vleck – Jodi Hofstra 10 37  
8 t Harde 03 Nel v Hulsteijn – Tinus Otten 9 9  
9 Avalon 06 Sientje Hoefnagels – Dick Loman 9 10  
10 HP 09 Maaike Septer – Mariska Landman 5 -18  
11 Lelystad 02 Rik v Stormbroek – Ton Engel 5 -37  
12 Avalon 04 Henk Heuting – Nick Hoefnagels 5 -32  
13 Epe 1 Wilem Kloezeman – Elly Dijkhof 4 -54  
14 Maboul 08 Lenie Hellemond – Gerdi Praamstra 4 -59  
15 HP 05 Marijke Wijnen – Hans Böke 4 -52 Degradatie
16 t Harde 05 Gerrit Spaan – Janny Scholte 3 -81 Degradatie

 

2e Klasse B  
plek     W S  
1 Maboul 01 Carla Vleck – Annie Buschman 14 83 Promotie
2 HP 06 DirkJan Septer – Albert Potkamp 13 89 Promotie
3 HKB 05 Gertie vdn Barg – Barend Pfrommer 10 30 Promotie
4 Avalon 07 Willem Kromhout – John Hoefnagels 10 33  
5 HP 08 Gerard v Schooten – Jeffrey Durberg 9 19  
6 t Zwijntje 07 Ruud v Dijk – Sonja v Dijk 8 0  
7 t Harde 04 Luc Timmers – Gerrit Kroon 8 30  
8 Maboul 03 Marion Methorst – Chantal Methorst 8 7  
9 HKB 06 Joop Arends – Dick Brinkhuis 7 -19  
10 Maboul 05 Ruud Weener – Hans Bette 6 -10  
11 Avalon 03 Sharon Hoefnagels – Jaap Hoogheim 6 4  
12 t Harde 06 Els v 't Hof – Nel Kreeftmeijer 5 -53  
13 Avalon 05 Martha Hoogheim – Michiel Uhlenbeck 5 -54  
14 Maboul 09 Addy Hulsteijn – Henny Boksman 5 -36  
15 Maboul 07 Ina Tiernagan – Bianca Methorst 3 -77 Degradatie
16 Lelystad 01 Hanneke Langebach – Hans v Wijk 3 -67 Degradatie

 

3e Klasse  
plek     W S  
1 HKB 08 Tjitte Unlandt – Wendelyn Unlandt 11 41 Promotie
2 HP 11 Gerrit v Schagen – Matthijs Santman 9 22 Promotie
3 Epe 2 Bertus v Vemde – Femmy v Vemde 7 -8 Promotie
4 HP 10 Jan v Wageningen – Mildred v Wageningen 7 -7 Promotie
5 HKB 07 Ron Verhoek – Wilma Ham 7 9  
6 Epe 3 B. Berghorst – B.H. Sleijster 4 -57  

 

Tussenstand na 4 speeldagen

1e Klasse
plek Team   W S
1 Boul'Animo 01 Peter Hietbrink – Patrick vd Schief 11 101
2 HP 02 Ben Kort – Herman v Dijk 10 49
3 HKB 03 Piet Hutten – Wim Philippo 9 34
4 HP 01 Coby Zijlstra – Paul de Bruin 8 54
5 t Zwijntje 03 Jan Goldebeld – Ben vd Eschert 8 22
6 t Zwijntje 01 Cor Los – Jan Nikerk 7 30
7 t Harde 01 Henk Stoel – Ton Holslag 7 3
8 HKB 01 Jans Philippo – Ferrie Rudolfs 7 -3
9 HKB 02 Jan Jansen – Raymond Hauwert 6 21
10 HP 04 Martin Willemsen / Pier Boomstra 6 -23
11 HP 03 Dini Boomstra – Mario Lobosco 5 -2
12 t Zwijntje 04 Anneke Biesheuvel – Gerrit Wesselink 4 -60
13 t Harde 02 Aad v 't Hoof – Serge v Hamond 3 -46
14 t Zwijntje 05 Corrie vd Brink – Annet vd Schief 3 -56
15 Avalon 01 Andre vd Steeg – Andries Hoogheim 2 -58
16 t Zwijntje 02 Ge Hoekman – Dick de Deugd 0 -66

 

2e Klasse A
plek Team   W S
1 t Zwijntje 06 Leidy v Beek – Dennis v Kooten 10 64
2 Maboul 06 Bert Methorst – Imre Methorst 10 40
3 Maboul 02 Eric v.d. Putte – Willem Hulsteijn 9 46
4 HP 07 Jan Heideveld – Ton Visser 9 41
5 Maboul 04 Coen Vleck – Jodi Hofstra 9 38
6 HKB 04 Truus Berriotte – Peter Berriotte 8 27
7 Avalon 02 Hans Kassenaar – Rob van den Eerden 8 17
8 Avalon 06 Sientje Hoefnagels – Dick Loman 8 3
9 t Harde 03 Nel v Hulsteijn – Tinus Otten 7 -2
10 HP 09 Maaike Septer – Mariska Landman 4 -21
11 Avalon 04 Henk Heuting – Nick Hoefnagels 4 -29
12 Lelystad 02 Rik v Stormbroek – Ton Engel 4 -32
13 HP 05 Marijke Wijnen – Hans Böke 4 -38
14 Maboul 08 Lenie Hellemond – Gerdi Praamstra 4 -46
15 Epe 1 Wilem Kloezeman – Elly Dijkhof 3 -46
16 t Harde 05 Gerrit Spaan – Janny Scholte 3 -62

 

2e Klasse B
plek Team   W S
1 HP 06 DirkJan Septer – Albert Potkamp 12 79
2 Maboul 01 Carla Vleck – Annie Buschman 12 71
3 HKB 05 Gertie vdn Barg – Barend Pfrommer 9 29
4 Avalon 07 Willem Kromhout – John Hoefnagels 8 21
5 t Harde 04 Luc Timmers – Gerrit Kroon 7 23
6 HP 08 Gerard v Schooten – Jeffrey Durberg 7 6
7 t Zwijntje 07 Ruud v Dijk – Sonja v Dijk 7 3
8 HKB 06 Joop Arends – Dick Brinkhuis 7 -5
9 Maboul 05 Ruud Weener – Hans Bette 6 4
10 Maboul 03 Marion Methorst – Chantal Methorst 6 -2
11 Avalon 03 Sharon Hoefnagels – Jaap Hoogheim 5 3
12 t Harde 06 Els v 't Hof – Nel Kreeftmeijer 5 -36
13 Avalon 05 Martha Hoogheim – Michiel Uhlenbeck 5 -41
14 Maboul 09 Addy Hulsteijn – Henny Boksman 4 -34
15 Lelystad 01 Hanneke Langebach – Hans v Wijk 2 -68
16 Maboul 07 Ina Tiernagan – Bianca Methorst 2 -74

 

3e Klasse
plek Team   W S
1 HKB 08 Tjitte Unlandt – Wendelyn Unlandt 8 19
2 HP 11 Gerrit v Schagen – Matthijs Santman 7 23
3 HKB 07 Ron Verhoek – Wilma Ham 6 21
4 Epe 2 Bertus v Vemde – Femmy v Vemde 6 1
5 HP 10 Jan v Wageningen – Mildred v Wageningen 5 -18
6 Epe 3 B. Berghorst – B.H. Sleijster 4 -46

 

Tussenstand na 3 speeldagen

1e Klasse
plek Team   W S
1 Boul'Animo 01 Peter Hietbrink – Patrick vd Schief 8 75
2 HP 02 Ben Kort – Herman v Dijk 7 32
3 t Zwijntje 03 Jan Goldebeld – Ben vd Eschert 7 30
4 t Zwijntje 01 Cor Los – Jan Nikerk 6 45
5 HP 01 Coby Zijlstra – Paul de Bruin 6 43
6 HKB 03 Piet Hutten – Wim Philippo 6 20
7 HKB 02 Jan Jansen – Raymond Hauwert 5 21
8 t Harde 01 Henk Stoel – Ton Holslag 5 -9
9 HP 03 Dini Boomstra – Mario Lobosco 4 3
10 HKB 01 Jans Philippo – Ferrie Rudolfs 4 -15
11 HP 04 Martin Willemsen / Pier Boomstra 4 -39
12 t Zwijntje 05 Corrie vd Brink – Annet vd Schief 3 -22
13 t Harde 02 Aad v 't Hoof – Serge v Hamond 3 -31
14 t Zwijntje 04 Anneke Biesheuvel – Gerrit Wesselink 3 -53
15 Avalon 01 Andre vd Steeg – Andries Hoogheim 1 -49
16 t Zwijntje 02 Ge Hoekman – Dick de Deugd 0 -51

 

2e Klasse A
plek     W S
1 t Zwijntje 06 Leidy v Beek – Dennis v Kooten 8 52
2 Maboul 02 Eric v.d. Putte – Willem Hulsteijn 7 42
3 Maboul 04 Coen Vleck – Jodi Hofstra 7 30
4 HP 07 Jan Heideveld – Ton Visser 7 28
5 Maboul 06 Bert Methorst – Imre Methorst 7 23
6 HKB 04 Truus Berriotte – Peter Berriotte 6 19
7 Avalon 02 Hans Kassenaar – Rob van den Eerden 6 13
8 Avalon 06 Sientje Hoefnagels – Dick Loman 6 -2
9 Avalon 04 Henk Heuting – Nick Hoefnagels 4 -2
10 HP 05 Marijke Wijnen – Hans Böke 4 -23
11 t Harde 03 Nel v Hulsteijn – Tinus Otten 4 -24
12 Epe 1 Wilem Kloezeman – Elly Dijkhof 3 -14
13 HP 09 Maaike Septer – Mariska Landman 3 -22
14 Lelystad 02 Rik v Stormbroek – Ton Engel 3 -23
15 Maboul 08 Lenie Hellemond – Gerdi Praamstra 3 -37
16 t Harde 05 Gerrit Spaan – Janny Scholte 2 -60

 

2e Klasse B
plek     W S
1 HP 06 DirkJan Septer – Albert Potkamp 9 61
2 Maboul 01 Carla Vleck – Annie Buschman 9 54
3 Avalon 07 Willem Kromhout – John Hoefnagels 7 27
4 HKB 05 Gertie vdn Barg – Barend Pfrommer 7 20
5 t Harde 04 Luc Timmers – Gerrit Kroon 6 26
6 t Zwijntje 07 Ruud v Dijk – Sonja v Dijk 6 8
7 HKB 06 Joop Arends – Dick Brinkhuis 6 5
8 Avalon 03 Sharon Hoefnagels – Jaap Hoogheim 4 6
9 Maboul 05 Ruud Weener – Hans Bette 4 -2
10 Maboul 09 Addy Hulsteijn – Henny Boksman 4 -11
11 Maboul 03 Marion Methorst – Chantal Methorst 4 -14
12 HP 08 Gerard v Schooten – Jeffrey Durberg 4 -16
13 Avalon 05 Martha Hoogheim – Michiel Uhlenbeck 4 -26
14 Maboul 07 Ina Tiernagan – Bianca Methorst 2 -35
15 Lelystad 01 Hanneke Langebach – Hans v Wijk 2 -51
16 t Harde 06 Els v 't Hof – Nel Kreeftmeijer 2 -52

 

3e Klasse
plek     W S
1 HKB 08 Tjitte Unlandt – Wendelyn Unlandt 6 21
2 HP 11 Gerrit v Schagen – Matthijs Santman 5 20
3 HP 10 Jan v Wageningen – Mildred v Wageningen 5 0
4 Epe 2 Bertus v Vemde – Femmy v Vemde 5 0
5 HKB 07 Ron Verhoek – Wilma Ham 4 7
6 Epe 3 B. Berghorst – B.H. Sleijster 2 -48

 

Tussenstand na 2 speeldagen

1e Klasse
Plek Team   W S
1 Boul'Animo 01 Peter Hietbrink – Patrick vd Schief 6 63
2 HP 02 Ben Kort – Herman v Dijk 5 28
3 t Zwijntje 01 Cor Los – Jan Nikerk 4 37
4 HP 01 Coby Zijlstra – Paul de Bruin 4 28
5 HKB 02 Jan Jansen – Raymond Hauwert 4 25
6 t Zwijntje 03 Jan Goldebeld – Ben vd Eschert 4 12
7 HKB 03 Piet Hutten – Wim Philippo 4 6
8 t Harde 01 Henk Stoel – Ton Holslag 4 2
9 HKB 01 Jans Philippo – Ferrie Rudolfs 3 -6
10 t Zwijntje 04 Anneke Biesheuvel – Gerrit Wesselink 3 -24
11 HP 03 Dini Boomstra – Mario Lobosco 2 -10
12 t Zwijntje 05 Corrie vd Brink – Annet vd Schief 2 -15
13 t Harde 02 Aad v 't Hoof – Serge v Hamond 2 -23
14 HP 04 Martin Willemsen – Pier Boomstra 1 -47
15 t Zwijntje 02 Ge Hoekman – Dick de Deugd    0 -35
16 Avalon 01 Andre van de Steeg – Andries Hoogheim 0 -41

 

 

2e Klasse A
Plek Team   W S
1 HP 07 Jan Heideveld – Ton Visser   6 45
2 Maboul 02 Eric v.d. Putte – Willem Hulsteijn 6 39
3 t Zwijntje 06 Leidy v Beek – Dennis v Kooten 5 23
4 HKB 04 Truus Berriotte – Peter Berriotte  5 19
5 Maboul 06 Bert Methorst – Imre Methorst 5 13
6 Avalon 02 Hans Kassenaar – Rob van den Eerden 4 9
7 Maboul 04 Coen Vleck – Jodi Hofstra   4 5
8 Avalon 06 Sientje Hoefnagels – Dick Loman 4 -5
9 Avalon 04 Henk Heuting – Nick Hoefnagels   3 6
10 t Harde 03 Nel v Hulsteijn – Tinus Otten 3 -11
11 HP 05 Marijke Wijnen – Hans Böke 3 -16
12 HP 09 Maaike Septer – Mariska Landman  2 -11
13 Lelystad 02 Rik v Stormbroek – Ton Engel 2 -14
14 t Harde 05 Gerrit Spaan – Janny Scholte  2 -35
15 Epe 1 Wilem Kloezeman – Elly Dijkhof 1 -24
16 Maboul 08 Lenie  Hellemond – Gerdi Praamstra 1 -43

 

2e Klasse B
Plek Team   W S
1 Maboul 01 Carla Vleck – Annie Buschman 6 42
2 HP 06 DirkJan Septer – Albert Potkamp 6 34
3 Avalon 07 Willem Kromhout – John Hoefnagels    5 17
4 HKB 05 Gertie vdn Barg – Barend Pfrommer 4 15
5 t Zwijntje 07 Ruud v Dijk – Sonja v Dijk 4 8
6 Avalon 05 Martha Hoogheim – Michiel Uhlenbeck 4 7
7 t Harde 04 Luc Timmers – Gerrit Kroon 3 13
8 Maboul 05 Ruud Weener – Hans Bette 3 2
9 HKB 06 Joop Arends – Dick Brinkhuis 3 -3
10 Avalon 03 Sharon Hoefnagels – Jaap Hoogheim 2 -1
11 HP 08 Gerard v Schooten – Jeffrey Durberg 2 -9
12 Maboul 09 Addy Hulsteijn – Henny Boksman 2 -14
13 Maboul 03 Marion Methorst – Chantal Methorst 2 -17
14 Lelystad 01  Hanneke Langebach – Hans v Wijk 1 -25
15 t Harde 06 Els v 't Hof – Nel Kreeftmeijer 1 -33
16 Maboul 07 Ina Tiernagan – Bianca Methorst 0 -36

 

3e Klasse
Plek Team   W S
1 HKB 07 Ron Verhoek – Wilma Ham 4 26
2 HP 11 Gerrit v Schagen – Matthijs Santman 4 24
3 HKB 08 Tjitte Unlandt – Wendelyn Unlandt 4 15
4 Epe 2 Bertus v Vemde – Femmy v Vemde 4 3
5 HP 10 Jan v Wageningen – Mildred v Wageningen 2 -15
6 Epe 3 B. Berghorst – B.H. Sleijster 0 -53