Harderwieker Bieleggers '84
Komende Toernooien
Sponsors
Login
Leden
  • Boullijst
  • Kantineroosters
  • Ledenlijst
  • LIef en Leed
  • Nieuwsbrief
  • Toernooikalender 2018
  • Eerst inloggen !!!

  • Daarna komt er rechtsboven een menu-item Leden

Externe toernooien

Eindstand

De kampioenen van harte gefeliciteerd.  

 

plek nr 1e kl spelers W S  
1 1.04 Boul’Animo Peter Hietbrink / Dennis Nooteboom 15 93 Kampioen
2 1.05 HP 01 Coby Zijlstra / Paul de Bruin 14 83  
3 1.02 HKB 1 Ferrie Rudolfs / Jans Philippo 12 58  
4 1.11 t Harde 1 Victor Kijlstra / Henk Stoel 12 43  
5 1.18 t Zwijntje 04 Cor Los / Jan Nikerk 12 32  
6 1.15 t Zwijntje 01 Patrick van der Schief / Teake van Bilzem 11 50  
7 1.19 t Zwijntje 05 Jan Goldebelt / Ben vd Esschert 11 31  
8 1.10 HP 02 Ben Kort / Henk v Holst 11 23  
9 1.08 HP 03 Dini Boomstra / Mario Lobosco 10 6  
10 1.20 Zeewolde 1 Ida Amersfoort / John Amersfoort 9 -1 degradatie
11 1.16 t Zwijntje 02 Petra Vos / Alirio Gumbs 9 -22 degradatie
12 1.17 t Zwijntje 03 Andre Hegteler / Gerrit de Weerd 8 3 degradatie
13 1.07 Maboul 02 Annie Buschman / Carla Vleck 7 -29 degradatie
14 1.13 HKB 2 Wim Philippo / Piet Hutten 6 -40 degradatie
15 1.06 Maboul 01 Sabine Buschman / Alexander vd Pol 6 -56 degradatie
16 1.01 Avalon 1 Hans Kassenaar / Rob van der Eerd 6 -43 degradatie
17 1.14 Avalon 2 Andries Hoogheim / Jannie vd Kamp 5 -62 degradatie
18 1.09 Maboul 03 Hans Bette / Ruud Weener 4 -93 degradatie
19 1.12 Lelystad 2 Tjitte Unlandt / Henk Edens 3 -76 degradatie

 

plek nr 2e kl A spelers W S  
1 2a.08 HKB 3 Jan Jansen / Raymond Hauwert 12 83 promotie
2 2a.03 HP 11 Jan Heideveld / Ton Visser 11 81 promotie
3 2a.06 t Zwijntje 10 Anneke Biesheuvel / Gerrit Wesselink 9 26  
4 2a.01 HP 05 DirkJan Septer / Albert Potkamp 9 59  
5 2a.02 HP 08 Marijke Wijnen / Hans Böke 7 -2  
6 2a.16 Maboul 11 Bianca Methorst / Ina Tiernagan 7 -27  
7 2a.12 t Zwijntje 13 Henk Niemeyer / Karen v Asselt 7 -2  
8 2a.11 Zeewolde 4 Ank Rigter / Henk v Ittersum 6 -9  
9 2a.05 Lelystad 5 Rik Stormbroek / Ton Engel 5 -16  
10 2a.09 Maboul 05 Gerdi Praamstra / Lenie Hellemond 5 -25  
11 2a.15 t Harde 4 Gerrit Spaan / Henk Stevens 4 -52  
12 2a.07 Zeewolde 2 Ria Thompson / Jan Gordijn 3 -37  
13 2a.04 Avalon 3 Wilem v Hunen / Sientje Hoefnagels 3 -47  
14 2a.14 Avalon 6 Hans Mommersteeg / Martha Hoogheim 3 -46  

 

plek nr 2e kl B spelers W S  
1 2b.08 HKB 4 Corry Oosterloo / Jan Dijkstra 11 66 promotie
2 2b.05 HP 06 Mariska Landman / Maaike Septer 11 51 promotie
3 2b.06 Maboul 06 vd Putte / Wim Hulstein 10 8  
4 2b.10 t Zwijntje 11 Krister Horn / Herman Notte 9 17  
5 2b.09 t Zwijntje 08 Hoekman / Dick de Deugd 9 42  
6 2b.13 HP 09 Koster / Gerrie Keijl 9 15  
7 2b.16 t Zwijntje 07 Bertus v Vemde / Fenny v Vemde 8 11  
8 2b.07 t Harde 2 v Hulsteijn / Tinus Otten 7 6  
9 2b.14 Avalon 7 Jaap Hoogheim / Sharon Hoefnagels 7 16  
10 2b.01 Lelystad 3 Wim Hamel / Wendelyn Unlandt 7 -12  
11 2b.11 t Harde 5 vd Kommer / Coby vd Kommer 5 -28  
12 2b.12 Maboul 09 Chantal Methorst / Geuri Brink 5 -26  
13 2b.04 Avalon 4 Henk Berends / Irma Bruisten 3 -53  
14 2b.02 Lelystad 6 Hanneke Langebach / Hans v Wijk 3 -60  
15 2b.15 Zeewolde 5 Lenie v Bedaf / Betty Exel 1 -74  

 

plek nr 2e kl C Spelers W S  
1 2C.15 t Harde 3 Serge v Hamond / Aad van ’t Hof 12 53 promotie
2 2C.02 HP 07 Jeroen Bakker / Gerard v Schooten 11 62 promotie
3 2C.10 t Zwijntje 09 Jan v Roy / Leidy v Beek 10 23  
4 2C.05 Zeewolde 3 Hub Rings / Geert Zuidema 9 10  
5 2C.16 t Zwijntje 12 Eric Vos / Herman Balk 8 15  
6 2C.12 Maboul 10 Coen Vleck / Jodi Hofstra 8 17  
7 2C.09 t Zwijntje 06 Corrie vd Brink / Annet vd Schief 8 -9  
8 2C.08 Maboul 04 Wim Methorst / Marion Methorst 8 38  
9 2C.04 Lelystad 4 Ron Verhoek / Wilma vd Ham 8 1  
10 2C.06 Epe 1 Willem Kloezeman / Gerda v Tongeren 8 -5  
11 2C.01 HP 04 Martin Willemsen / Pier Boomstra 8 30  
12 2C.07 Avalon 5 Henk Heuting / Dennis v Kooten 7 -15  
13 2C.11 Maboul 07 Bert Methorst / Jessica Methorst 7 -22  
14 2C.03 HP 10 Mildred v Wageningen / Jan v Wageningen 3 -60  
15 2C.13 Zeewolde 6 Netty Groenhoff / Wim Veenvliet 3 -53  
16 2C.14 Lelystad 7 Ina de Graaf / Erna Oosterveen 2 -106